NOVINKY


 

pokud se nacházíte v karanténě nebo v izolaci kvůli infekci dýchacích cest a chcete jít k volbám (doporučujeme), je možné, že budete muset hlasovat některým z alternativních způsobů (dnes tzv. drive-in metodou, případně o víkendu u speciální komise v místě bydliště).

v pátek 2. 10. 2020 z důvodu účasti na odborné konferenci (pokud nám ji do té doby nezruší nebo nezakážou) neordinujeme.

ve čtvrtek 18. a pátek 19. června 2020 čerpáme já i sestřička zaslouženou řádnou dovolenou. Zástup pro pacienty v akutním stavu poskytne MUDr. Petr Klus ve svých ordinačních hodinách. Neakutní věci prosím odložte na dobu naší přítomnosti.

17. 5. 2020 nejspíše skončí nouzový stav a od pondělí 18. 5. 2020 začneme ordinaci postupně vracet do něčeho, co připomíná normální provoz. S čím tedy můžete od pondělí počítat?

včera jsme měli kvůli technickým potížím na straně O2 problémy s funkčností internetu a volání. Dnes by mělo již všechno být vyřešeno, zatím všechno funguje, jak má.

už je to skoro měsíc, co se potýkáme s coronavirovou pandemií i na našem území. Před třemi týdny jsme byli nuceni uzavřít ordinaci a řešit většinu věcí po telefonu, v tomto opatření dále pokračujeme pro Vaše bezpečí - i když již konečně nějaké ochranné pomůcky máme, není jich stále dostatek a navíc nelze zajistit, že zrovna pacient před Vámi v...