NOVINKY


 

dne 26. 1. 2021 (v úterý) mimořádně neordinujeme. Na tento jeden den není nikdo objednán. Pacienty v akutním stavu ošetří po předchozí tel. domluvě na 573 355 147 ve svých ordinačních hodinách kolega, MUDr. Petr Klus.

Co víme aktuálně o očkování proti COVID-19? Jak se na ně přihlásit? Jak Vám můžeme pomoct my? Dočtete se níže:¨

dne 8. 1. 2021 v ordinaci nebudeme přítomni, jelikož malujeme. Budu ovšem ordinovat vzdáleně - na telefonu 573 355 012 nebo e-mailu mudr.kocar@gmail.com. Prosím, počítejte s tím, že se nemusíte dovolat na první pokus (budu mít telefony přesměrované na mobil, takže budu telefonování obsluhovat sám, bez sestřičky). Pokud tedy budete něco potřebovat,...

pokud se nacházíte v karanténě nebo v izolaci kvůli infekci dýchacích cest a chcete jít k volbám (doporučujeme), je možné, že budete muset hlasovat některým z alternativních způsobů (dnes tzv. drive-in metodou, případně o víkendu u speciální komise v místě bydliště).

v pátek 2. 10. 2020 z důvodu účasti na odborné konferenci (pokud nám ji do té doby nezruší nebo nezakážou) neordinujeme.

ve čtvrtek 18. a pátek 19. června 2020 čerpáme já i sestřička zaslouženou řádnou dovolenou. Zástup pro pacienty v akutním stavu poskytne MUDr. Petr Klus ve svých ordinačních hodinách. Neakutní věci prosím odložte na dobu naší přítomnosti.